Contact

Kolik to bude stát

A kolik by to vše stálo? Poradenství, které vám přinese cenné informace, ušetří čas a peníze, bude stát 500 Kč za osobu a zahrnuje informace:

  • o dopravě, kde a jak nakoupit letenky,
  • o cenách čehokoliv v Indii,
  • kolik, jak a kde smlouvat,
  • co se dá a nedá v Indii koupit,
  • co si na cestu vzít a čím se naopak zbytečně nezatěžovat,
  • informace o zdravotní prevenci a tamnější zdravotní péči,
  • jak se dostat do kontaktu s různými lidmi (musíte si zařídit sami),
  • a vlastně cokoliv, co vás bude zajímat a nechce se vám hledat na internetu, případně jste si už našli, ale odpovědi z internetu vás neuspokojily.

 

Pokud byste rádi využili komplexní služby podpory, tzn. pomoc s vízy, rezervace ubytování, letenek a místní dopravy, sestavení itineráře, zařízení výletů a různých kurzů (jógy apod.) a propojení s místními lidmi (např. formou programů a workshopů), pak zaplatíte 3 500 Kč za osobu. Poradenství je samozřejmě zahrnuto. Ale nebojte, pokud vás pojede více, skupinkám dám 15% slevu.

 

Skupinové výpravy pak stojí 10 000 Kč na osobu, pokud není uvedeno jinak.

 

Ceny dalších událostí, jako jsou kurzy a přednášky, sledujte vždy v informacích v kategorii Služby - Kurzy, přednášky či na facebooku.

 

Dárkové certifikáty ke kurzům indického vaření

Chcete obdarovat své blízké, přátele či kolegy, např. k Vánocům, narozeninám či jiným životním událostem? Darujte jim dárkový certifikát, který obdarovaného opravňuje k účasti na kurzu indického vaření. Certifikát mohu vystavit ke konkrétnímu kurzu vaření v hodnotě ceny kurzu (Základy indického vaření aneb zdravotní aspekty indického stravování, Kurz indického vaření - "omáčky" a přílohy, Kurz indického vaření pro nevegetariány), anebo mohu vystavit univerzální certifikát v hodnotě 600 Kč s tím, že pokud bude cena kurzu vyšší než hodnota certifikátu, účastník kurzu doplatí rozdíl na místě, a pokud bude cena kurzu nižší než hodnota certifikátu, může si účastník vybrat a doplatit další kurz vaření, nebo účast na cestovatelské přednášce, nebo tetování hennou.

 

Zvýhodněné balíčky

Předplaťte si a absolvujte 3 z mých kurzů indického vaření a zaplaťte pouze 1500 Kč.

 

Individuální nabídky

Rádi byste absolvovali můj kurz vaření, ale nemůžete za mnou na skupinový kurz přijet? Ráda přijedu za Vámi a uspořádám libovolný kurz indického vaření u Vás doma, např. v rámci rodinné oslavy či události. Za kurz pak zaplatíte 2 400 Kč za výjezd za jednou osobou, za každou dodatečnou osobu si účtuji 100 Kč navíc. Za výjezd mimo Ostravu si pak účtuji cestovné.